• tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★½

  • Eternals

    ★★½

  • Night Teeth

    ★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Antlers

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Under Wraps

    ★★½

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★½

  • The Addams Family 2

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No Time to Die

    ★★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★½

  • Dear Evan Hansen

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★★

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • King Richard

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Don't Breathe 2

  • PAW Patrol: The Movie

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Jungle Cruise

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • The Forever Purge

    ★★½

  • The Ice Road

  • Luca

    ★★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★½

  • Infinite

  • In the Heights

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★★½

  • Spirit Untamed

    ★½

  • F9

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★½

  • Separation

    ½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Voyagers

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • The Unholy

  • Bad Trip

    ★★★½

  • Peter Rabbit 2: The Runaway

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★★

  • Cherry

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Tom & Jerry

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★½

  • Outside the Wire

    ½

  • Locked Down

    ★★

  • We Can Be Heroes

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★★

  • Monster Hunter

    ★★★½

  • The Croods: A New Age

    ★★★½