• Eternals

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★½

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★★½

  • Child's Play

    ★★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • Us

    ★★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Hellraiser: Judgment

    ★★½

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Cult of Chucky

    ★★★★

  • Leatherface

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★★½

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Logan

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★½

  • Phantasm: Ravager

    ★★★½

  • X-Men: Apocalypse

    ★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Deadpool

    ★★★★½

  • Ant-Man

    ★★★½

  • Avengers: Age of Ultron

    ★★★★★

  • Leprechaun: Origins

    ½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★

  • Curse of Chucky

    ★★★★

  • The Wolverine

    ★★★½

  • Iron Man 3

    ★★½

  • Texas Chainsaw 3D

    ★½

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Hellraiser: Revelations

    ½

  • Final Destination 5

    ★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★

  • X-Men: First Class

    ★★★★

  • Thor

    ★★★½

  • Scream 4

    ★★★★½

  • A Nightmare on Elm Street

    ½

  • Iron Man 2

    ★★★

  • Halloween II

    ½

  • The Final Destination

    ★★½

  • X-Men Origins: Wolverine

    ★★★½

  • Friday the 13th

    ½

  • The Incredible Hulk

    ★★½

  • Iron Man

    ★★★★

  • Halloween

    ★★

  • Spider-Man 3

    ★★★★½

  • The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

    ★★★½

  • X-Men: The Last Stand

    ★★★★½

  • Final Destination 3

    ★★★★½

  • Hellraiser: Hellworld

    ★★½

  • Hellraiser: Deader

    ★★½

  • Seed of Chucky

    ★★★

  • Spider-Man 2

    ★★★★★

  • Leprechaun: Back 2 tha Hood

    ★★½

  • Freddy vs. Jason

    ★★

  • The Texas Chainsaw Massacre

    ★★★½

  • X2

    ★★★★★

  • Final Destination 2

    ★★★★★

  • Hellraiser: Hellseeker

  • Halloween: Resurrection

    ★★½

  • Spider-Man

    ★★★★★

  • Jason X

    ★★

  • Hellraiser: Inferno

    ★★★

  • X-Men

    ★★★★★

  • Leprechaun in the Hood

    ★★