Anticdope has logged 13 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
20
Please Stand By

Please Stand By

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The New Mutants

The New Mutants

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Justice League Dark: Apokolips War

Justice League Dark: Apokolips War

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Spree

Spree

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Zola

Zola

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Worth

Worth

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Courier

The Courier

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Never Rarely Sometimes Always

Never Rarely Sometimes Always

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Peanut Butter Falcon

The Peanut Butter Falcon

2019
×
★★★★
Edit this entry  
16
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★
Edit this entry