Antonio has logged 25 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The French Dispatch

The French Dispatch

2021
×
★½
Read the review Edit this entry  
31
MacGruber

MacGruber

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Jennifer's Body

Jennifer's Body

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Last Night in Soho

Last Night in Soho

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Cruella

Cruella

2021
×
Read the review Edit this entry  
29
Mountains May Depart

Mountains May Depart

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
The Velvet Underground

The Velvet Underground

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Dune

Dune

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Old

Old

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Last Duel

The Last Duel

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Undine

Undine

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Squid Game

Squid Game

2021
×
Read the review Edit this entry  
15
Halloween Kills

Halloween Kills

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Scenes from a Marriage

Scenes from a Marriage

2021
×
Read the review Edit this entry  
13
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Big Chill

The Big Chill

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Legally Blonde

Legally Blonde

2001
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
No Time to Die

No Time to Die

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Chungking Express

Chungking Express

1994
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Titane

Titane

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Assassin

The Assassin

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Venom: Let There Be Carnage

Venom: Let There Be Carnage

2021
×
Read the review Edit this entry  
01
The Many Saints of Newark

The Many Saints of Newark

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry