• Jungle Cruise

    ★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • The Big Lebowski

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • 7 Days in Hell

    ★★★

  • Werewolves Within

    ★★★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • Kajillionaire

    ★★★★½

  • Best in Show

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★½

  • Loki

    ★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★