• Buddy Games

  • Hellbound

    ★★★★

  • Pig

    ★★★★½

  • Monster Hunter

  • Sløborn

    ★★★★

  • Friend Request

    ★★½

  • The Crazies

    ★★★

  • Final Destination 5

    ★★★

  • The Final Destination

    ★★

  • Final Destination 3

    ★★★½

  • Final Destination 2

    ★★★

  • Final Destination

    ★★★

  • The Rental

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • Victor Crowley

    ★★

  • Hatchet III

    ★★★

  • Hatchet II

    ★★½

  • Hatchet

    ★★½