• Good Boys

    ★★★½

  • Dumbo

    ★★

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Art of Self-Defense

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Long Shot

    ★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Among the Shadows

    ½

  • Triple Frontier

    ★★★

  • Leaving Neverland

    ★★★★½

  • A Madea Family Funeral

  • Alita: Battle Angel

  • Fighting with My Family

    ★★★½

  • Don't Let Go

    ★★★

  • Blinded by the Light

  • Velvet Buzzsaw

    ★★★

  • The Souvenir

    ★★★½

  • The Report

    ★★★½

  • Monos

    ★★★★

  • The Lego Movie 2: The Second Part

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★

  • This Is Not Berlin

    ★★★½

  • Honey Boy

    ★★★★½

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★

  • Glass

  • How to Train Your Dragon: The Hidden World

  • Escape Room

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Perfectos desconocidos

  • The Mule

  • Pooka!

    ★★★

  • Dumplin'

    ★★★½

  • Bumblebee

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★★

  • John & Yoko: Above Us Only Sky

    ★★★★★

  • Robin Hood

  • Instant Family

    ★★★

  • Bird Box

  • Ralph Breaks the Internet

  • Bohemian Rhapsody

  • I, Potro

    ★★★½

  • Nothing to Hide

  • Then Came You

    ★★★½

  • Santuario

    ★★★

  • Venom

  • Banana Split

    ★★½

  • Maniac

  • The Perfection

    ★★★½

  • Green Book

  • mid90s

  • Halloween

    ★★

  • Beautiful Boy

    ★★

  • Peppermint

    ★★★½

  • Greta

    ★★★

  • The Nun

  • A Star Is Born

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★

  • Roma

    ★★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

  • The Package

  • Slender Man

    ½

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • The Meg

    ★½

  • Christopher Robin

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • Hotel Transylvania 3: Summer Vacation