• Dune

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★★

  • The Man with the Golden Gun

    ★★★½

  • The Living Daylights

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Megamind

    ★★★★

  • The Full Monty

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★★½

  • This Is England

    ★★★★

  • Dream Horse

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★

  • The United Way

    ★★★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★★

  • Jigsaw

    ★★★