• Bohemian Rhapsody

    ★★★★★

  • Project X

    ★★★★

  • The Castle

    ★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • She's the Man

    ★★★★★

  • Sound of Metal

    ★★★★½

  • The Weeknd: After Hours

    ★★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • X-Men: Days of Future Past

    ★★★★

  • The Shining

    ★★★★½

  • Gone Girl

    ★★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★

  • The Other Woman

    ★★★½

  • The Avengers

    ★★★★½