• All Eyes Off Me

    ★★★½

  • Here Today

    ★★★½

  • Tom Clancy's Without Remorse

    ★★

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Thunder Force

    ½

  • Shoplifters of the World

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★

  • Hysterical

    ★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Yes Day

    ★★★½

  • Coming 2 America

    ½

  • Ballad of a White Cow

    ★★★

  • Raya and the Last Dragon

  • Petite Maman

    ★★★½

  • TINA

    ★★★★

  • Drift Away

    ★★★

  • Natural Light

    ★★★

  • The World After Us

    ★★★

  • Pelé

    ★★★

  • The Mauritanian

    ★★½

  • Tom & Jerry

    ★★★★

  • More Than Miyagi: The Pat Morita Story

    ★★★½

  • Jockey

    ★★★

  • Pleasure

    ★★★★

  • Land

    ★★

  • Misha and the Wolves

    ★★★

  • Sabaya

    ★★★

  • Mass

    ★★★★

  • Street Gang: How We Got to Sesame Street

    ★★★

  • The Pink Cloud

    ★★★★

  • The Most Beautiful Boy in the World

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★★

  • Censor

    ★★

  • CODA

    ★★★½

  • In the Same Breath

    ★★★½

  • The White Tiger

  • News of the World

    ★★★

  • The Accident

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★★

  • And Now Shut Your Eyes

    ★★★½

  • The Prom

    ★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★★★

  • Mank

    ★★

  • The Life Ahead

  • Ibrahim

    ★★★

  • Holidate

    ½

  • Children

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★

  • Rebecca

    ★½

  • Over the Moon

  • Nocturne

  • Soul

    ★★★★

  • Bye Bye Morons

    ★★★★

  • Hubie Halloween

  • American Pie Presents: Girls' Rules

    ★★★

  • Black Box

    ★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★

  • Gagarine

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Here We Are

    ★★★

  • Enola Holmes

    ★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • Love Affair(s)

    ★★★★

  • My Donkey, My Lover & I

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★

  • Spring Blossom

    ★★★

  • The Devil All the Time

    ★★

  • MLK/FBI

    ★★★