• Good on Paper

    ★★★

  • F9

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Three Colors: Red

    ★★★

  • Beverly Hills Cop

    ★★★★

  • Plan B

    ★★★★

  • New Order

    ★★★

  • The Truffle Hunters

    ★★★

  • When Hitler Stole Pink Rabbit

    ★★

  • Another Round

    ★★★

  • Funny Girl

    ★★

  • Riders of Justice

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • The Swimming Pool

    ★★½

  • Citizen Kane

    ★★★

  • Dream Horse

    ★★★

  • The Killing of Two Lovers

    ★★★★