• Violation

    ★★★½

  • Scream

    ★★★★

  • The Novice

    ★★★½

  • Fargo

    ★★★★

  • Girl, Interrupted

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Souvenir: Part II

    ★★★★

  • Bunny Lake Is Missing

    ★★★½

  • The Lost Daughter

    ★★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★½

  • The Father

    ★★★★

  • Mass

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Bombshell

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★

  • 1917

    ★★★★