• In the Cut

    ★★★★

  • Before Sunrise

    ★★★★★

  • Before Sunset

    ★★★★★

  • The Guilt Trip

    ★★★

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★★

  • Holy Smoke

    ★★★½

  • Ghostbusters

    ★★★½

  • The Portrait of a Lady

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★

  • Good Luck Charlie, It's Christmas!

    ★★★½

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★½

  • Ghostbusters II

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★★

  • The Piano

    ★★★½

  • Kanye With Special Guest Drake Free Larry Hoover Benefit Concert

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★½