• David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★★★

  • The Sleepover

    ★★★★★

  • Work It

    ★★★★★

  • The Kissing Booth 2

    ★★★★★

  • Feel the Beat

    ★★★★★

  • Tall Girl

    ★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Shazam!

    ★★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★★★★

  • The Kissing Booth

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

  • Black Panther

    ★★★★★

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★★

  • Despicable Me 3

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★★★

  • Captain America: Civil War

    ★★★★★

  • Allegiant

    ★★★★★

  • Ant-Man

    ★★★★★

  • Minions

    ★★★★★

  • Avengers: Age of Ultron

  • Insurgent

    ★★★★★

  • Guardians of the Galaxy

    ★★★★★

  • Divergent

    ★★★★★

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Lego Movie

    ★★★★

  • Thor: The Dark World

    ★★★★★

  • Grown Ups 2

    ★★★★

  • Despicable Me 2

    ★★★★★

  • Iron Man 3

    ★★★★★

  • The Avengers

    ★★★★★

  • Captain America: The First Avenger

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 2

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Deathly Hallows: Part 1

    ★★★★★

  • Despicable Me

    ★★★★★

  • Grown Ups

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Half-Blood Prince

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Order of the Phoenix

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Goblet of Fire

    ★★★★½

  • Harry Potter and the Prisoner of Azkaban

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★★

  • Ghostbusters

    ★★★★★

  • Despicable Me 4

    ★★★★★