• Us

  • Booksmart

    ★★

  • Varda by Agnès

  • Synonyms

  • Just Don't Think I'll Scream

  • Marianne & Leonard: Words of Love

  • The Souvenir

  • Honey Boy

    ★★

  • The Disappearance of My Mother

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Vice

  • Art of Style: Jean Cocteau

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • PITALEV

  • Mary Queen of Scots

    ★★

  • See Know Evil

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Maniac

  • Her Smell

  • mid90s

    ★★★★★

  • Beautiful Boy

  • Sierra Burgess Is a Loser

  • The Nun

    ½

  • The Sisters Brothers

    ★★★

  • A Star Is Born

  • The Favourite

  • To All the Boys I've Loved Before

  • asdfmovie11

  • Freaky Friday

  • Violeta + Guillermo

  • Destination Wedding

  • The Dive

  • Mamma Mia! Here We Go Again

  • The 2000s

  • Sharp Objects

  • Banana Fish

    ★★★★★

  • Set It Up

    ★★★

  • Ocean's Eight

  • Incredibles 2

  • BlacKkKlansman

  • Pope Francis: A Man of His Word

  • Shoplifters

  • Fahrenheit 451

  • Evil Genius

  • End of Season

  • The Kissing Booth

  • Avengers: Infinity War

  • Bao

  • I Feel Pretty

  • Rampage

    ½

  • Inside the Life of Bella Thorne

  • A Quiet Place

  • Take Your Pills

    ★★★

  • Mary Magdalene

  • John McEnroe: In the Realm of Perfection

    ★★★★

  • Love, Simon

    ★★

  • Z-O-M-B-I-E-S

  • Isle of Dogs

  • Status Update

  • Nyctophobia

  • Hal

  • The Miseducation of Cameron Post

    ★★★

  • Shirkers

    ★★★

  • Studio 54

  • Skate Kitchen

  • Jane Fonda in Five Acts

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

  • Colette

    ★★

  • Won't You Be My Neighbor?