• The Suicide Squad

    ★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Black Widow

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • Luca

    ★★★

  • In the Heights

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The Sons of Sam: A Descent Into Darkness

    ★★

  • Mare of Easttown

    ★★★½

  • North Hollywood

    ★★★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Shawn Mendes: In Wonder

    ★★½

  • Dolly Parton's Christmas on the Square

    ★★½

  • A Teacher

    ★★★

  • The Undoing

    ★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • What the Constitution Means to Me

    ★★★★★

  • Shithouse

    ★★★★

  • Belushi

    ★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★½

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • Project Power

    ★★★

  • Host

    ★★★★½

  • Showbiz Kids

    ★★★★

  • The Old Guard

    ★★½

  • Hamilton

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

  • Irresistible

    ★★★½

  • The King of Staten Island

    ★★★½

  • The Lovebirds

    ★★

  • The Half of It

    ★★★½

  • TFW No GF

    ★★

  • Normal People

    ★★★★½

  • Defending Jacob

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★★

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★★

  • The Hunt

    ★★★

  • The Way Back

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Zola

    ★★★★½

  • The Go-Go's

    ★★★½

  • Miss Juneteenth

    ★★★★

  • Spree

    ★★★½

  • Boys State

    ★★★★½

  • Miss Americana

    ★★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★★½

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★★

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★★½

  • 1917

    ★★★★½

  • The Kacey Musgraves Christmas Show

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★★

  • Richard Jewell

    ★★½

  • Noelle

    ★★★

  • All Time Low - It’s Still Nothing Personal

    ★★★½