Bart has logged 26 entries for films during November 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Pepi, Luci, Bom

Pepi, Luci, Bom

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
After Love

After Love

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
28
The Incredible Hulk

The Incredible Hulk

2008
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Clash

Clash

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
24
Logan Lucky

Logan Lucky

2017
×
★★½
Edit this entry  
23
The White Balloon

The White Balloon

1995
×
★★★★★
Edit this entry  
23
One Week and a Day

One Week and a Day

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Funeral Parade of Roses

Funeral Parade of Roses

1969
×
★★★½
Edit this entry  
21
The Report

The Report

1977
×
★★★½
Edit this entry  
20
Good Time

Good Time

2017
×
★★★★
Edit this entry  
19
Beach Rats

Beach Rats

2017
×
★★★★
Edit this entry  
19
Justice League

Justice League

2017
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Untamed

The Untamed

2016
×
★★★½
Edit this entry  
17
Valerian and the City of a Thousand Planets

Valerian and the City of a Thousand Planets

2017
×
★★½
Edit this entry  
15
All These Sleepless Nights

All These Sleepless Nights

2016
×
★★★½
Edit this entry  
12
Brigsby Bear

Brigsby Bear

2017
×
★★★★
Edit this entry  
11
Aquarius

Aquarius

2016
×
★★★★½
Edit this entry  
10
Fences

Fences

2016
×
★★★★
Edit this entry  
09
The Traveler

The Traveler

1974
×
★★★½
Edit this entry  
07
Hermia & Helena

Hermia & Helena

2016
×
★★★★
Edit this entry  
05
Ingrid Goes West

Ingrid Goes West

2017
×
★★★★
Edit this entry  
04
Person to Person

Person to Person

2017
×
★★★★
Edit this entry  
03
Your Name.

Your Name.

2016
×
★★★★
Edit this entry  
02
They Call Me Jeeg

They Call Me Jeeg

2015
×
★★★½
Edit this entry  
01
Through the Olive Trees

Through the Olive Trees

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry