• The Croods: A New Age

    ★★★★★

  • Mank

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Secret Society of Second Born Royals

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★★

  • Wolfwalkers

    ★★★★★

  • Phineas and Ferb The Movie: Candace Against the Universe

    ★★★★★

  • The Tax Collector

    ★★★★★

  • Hamilton

    ★★★★★

  • Ava

    ★★★★★

  • A Whisker Away

    ★★★★★

  • Last Moment of Clarity

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★★★★

  • Inheritance

    ★★★★★

  • Dangerous Lies

    ★★★★★

  • The Willoughbys

    ★★★★★

  • Stargirl

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★★★

  • The Photograph

    ★★★★★

  • The Call of the Wild

    ★★★★★

  • Tesla

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★★★★

  • Underwater

    ★★★★★

  • Dolittle

    ★★★★★

  • The Gentlemen

    ★★★★★

  • A Christmas Carol

    ★★★★★

  • How the Grinch Stole Christmas

    ★★★★★

  • Home Alone 2: Lost in New York

    ★★★★★

  • Home Alone

    ★★★★★

  • Scrooged

    ★★★★★

  • How the Grinch Stole Christmas!

    ★★★★★

  • A Charlie Brown Christmas

    ★★★★★