Dylan has logged 17 entries for films during June 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
The Long Goodbye

The Long Goodbye

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Training Day

Training Day

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Lucky

Lucky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Wag the Dog

Wag the Dog

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Luca

Luca

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Infinite

Infinite

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Grey Gardens

Grey Gardens

1975
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Broken Harts

Broken Harts

2021
×
★★½
Edit this entry  
13
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Area 51

Area 51

2015
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
The Crazies

The Crazies

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
I'm Your Woman

I'm Your Woman

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Josie and the Pussycats

Josie and the Pussycats

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Killers Anonymous

Killers Anonymous

2019
×
★½
Read the review Edit this entry  
04
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

The Conjuring: The Devil Made Me Do It

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry