• 6 Underground

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★½

  • Trauma Center

    ★½

  • Black Christmas

    ★★

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • The Courier

    ★★

  • Dark Waters

    ★★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★

  • Line of Duty

    ★★

  • Grand Isle

    ★★★

  • Primal

    ★★½

  • The Good Liar

    ★★★

  • Midway

    ★★

  • The Outpost

    ★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★½

  • Black and Blue

    ★★½

  • 21 Bridges

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★½

  • The Last Full Measure

    ★★

  • Are You Afraid of the Dark?

    ★★★★

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • The Addams Family

    ★★½

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★½

  • Gemini Man

    ★★★

  • 10 Minutes Gone

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★½

  • The Irishman

    ★★★★½

  • In the Tall Grass

    ★½

  • Mary

    ★½

  • Wrinkles the Clown

    ★★★

  • The Coldest Game

    ★★★

  • The Beach House

    ★★★½

  • Unbelievable

    ★★★★½

  • Bad Education

    ★★★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Blood Quantum

    ★★★

  • The King

    ★★½

  • The Laundromat

    ★★

  • Joker

    ★★★½

  • First Cow

    ★★★★½

  • The Assistant

    ★★★★½

  • Motherless Brooklyn

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Ad Astra

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★½

  • Angel Has Fallen

    ★★½

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Angel of Mine

    ★★★

  • Hair Love

    ★★★★½

  • 7500

    ★★½

  • The Kitchen

    ★★

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • The Angry Birds Movie 2

    ★★½

  • Full Force

    ★★★★

  • Capsized: Blood in the Water

    ★★½

  • The Red Sea Diving Resort

    ★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • The Wretched

    ★★★

  • 1BR

    ★★★

  • Secret Obsession

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★★½

  • Vivarium

    ★★★

  • Point Blank

    ★★★

  • Crawl

    ★★★★