• Ultraman Sorta vs. Godzilla Starring Matt Frank: The Movie

  • Hitman's Wife's Bodyguard

  • Loki

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla Singular Point

    ★★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ½

  • WandaVision

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

  • Chadwick Boseman: A Tribute for a King

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • Ultraman Taiga The Movie: New Generation Climax

    ★★★½

  • Host

    ★★½

  • George Lopez: We'll Do It for Half

  • Coming Out

    ★★★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • If Anything Happens I Love You

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

  • Justice League Dark: Apokolips War

  • The Last Dance

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Klaus

    ★★★★

  • Jeff Dunham: Beside Himself

    ½

  • Battle at Big Rock

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★½

  • Joker

    ★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★½

  • Attack of the Giant Teacher

    ★★★½

  • Howl from Beyond the Fog

    ★★★★★

  • Missing 411: The Hunted

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Godzilla: King of the Monsters

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • Chernobyl

  • ReMastered: Devil at the Crossroads

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Justice League vs. the Fatal Five

  • Shazam!

    ★★★★

  • Godziban [GEMSTONE Godzilla Entry]

  • Pet Sematary

    ★★½

  • Us

    ★★★★½

  • Velvet Buzzsaw

    ★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • Shrek Retold

  • Aquaman

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

  • The Grinch

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Godzilla: The Planet Eater

    ★★½

  • Venom

    ★★★

  • Apostle

    ★★★★½

  • The Perfection

  • Halloween

    ★★★★

  • They'll Love Me When I'm Dead

    ★★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • Roma

  • The Meg

    ★★

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★½

  • Jurassic World: Fallen Kingdom

    ★★½

  • Incredibles 2

    ★★½

  • Godzilla: City on the Edge of Battle

    ★★½