• Hubie Halloween

    ★★★

  • Spontaneous

    ★★★

  • Vanguard

    ★½

  • Welcome to Sudden Death

    ★★½

  • Let It Snow

    ★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★½

  • The Babysitter: Killer Queen

    ★★

  • Mainstream

    ★★

  • Love, Guaranteed

    ★★½

  • The Binge

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★

  • Tenet

    ★★

  • Skin: A History of Nudity in the Movies

    ★★½

  • The Stunt Double

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★½

  • Psych 2: Lassie Come Home

    ★★★

  • Showbiz Kids

    ★★★

  • Money Plane

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★½

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The King of Staten Island

    ★★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • The Wrong Missy

    ★½

  • Extraction

    ★★★½

  • Beastie Boys Story

    ★★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Sincerely Louis C.K.

    ★★

  • Cursed Films

    ★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • The Skywalker Legacy

    ★★★

  • Shiva Baby

    ★★★

  • The Hunt

    ★★

  • Bloodshot

    ★★★

  • Alone

    ★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★

  • Whitmer Thomas: The Golden One

    ★★★

  • Brahms: The Boy II

  • Grizzly II: Revenge

    ★★

  • Fantasy Island

    ½

  • McMillion$

    ★★★

  • Gretel & Hansel

    ★★★

  • Natalie Wood: What Remains Behind

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Possessor

    ★★★★

  • The Night House

    ★★★★

  • Zola

    ★★★

  • Bad Hair

    ★★★½

  • Be Water

    ★★

  • Miss Americana

    ★★

  • Goldman v Silverman

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★½

  • Underwater

    ★★★½

  • Like a Boss

    ★★

  • The Grudge

    ★½

  • Cats

    ½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★½

  • Bombshell

    ★½

  • 6 Underground

    ★★½

  • Little Women

    ★★½

  • Black Christmas

    ★½

  • The Gentlemen

  • 1917

    ★★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★★

  • Dark Waters

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★½

  • Last Christmas

    ★★

  • Doctor Sleep

    ★★★