• 21 Bridges

    ★★

  • Countdown

    ★★★

  • Terminator: Dark Fate

    ★★★

  • Jenny Slate: Stage Fright

    ★★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★½

  • Scare Package

    ★★

  • Gemini Man

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • The Mortuary Collection

    ★★★

  • In the Tall Grass

    ★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • VFW

    ★★★½

  • The Last Days of Phil Hartman

    ★★★

  • 3 from Hell

  • The Beach House

    ★★½

  • Western Stars

    ★★½

  • Saint Maud

    ★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★

  • Color Out of Space

    ★★★

  • Knives Out

    ★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★½

  • Fulci for Fake

    ★★★

  • In Search of the Last Action Heroes

    ★★★

  • Joker

    ★★★

  • Waves

    ★★★★

  • The Fanatic

    ½

  • Ford v Ferrari

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Dave Chappelle: Sticks & Stones

    ★★★★

  • Blood & Flesh: The Reel Life & Ghastly Death of Al Adamson

    ★★★

  • Haunt

    ★★

  • Angel Has Fallen

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★

  • Iron Mask

    ★★

  • My Favorite Shapes by Julio Torres

  • Exorcism at 60,000 Feet

  • Dora and the Lost City of Gold

    ★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★½

  • Airplane Mode

    ½

  • Random Acts of Violence

    ★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Place

  • The Banana Splits Movie

    ★★

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★½

  • Crawl

    ★★★½

  • Anima

    ★★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★½

  • Anna

    ★★

  • Child's Play

    ★★★

  • Midsommar

    ★★★★

  • Verotika

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Too Old to Die Young

    ★★

  • Satanic Panic

    ★★

  • Always Be My Maybe

    ★★★½

  • Domino

    ★★

  • Ma

    ★★

  • Game of Thrones: The Last Watch

    ★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Psycho Granny

  • Rocketman

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★

  • Aladdin

    ★★½

  • Wine Country

    ★½

  • Yesterday

    ★★★