• Raging Fire

    ★★★★

  • Star Trek II: The Wrath of Khan

    ★★★★½

  • The Mummy Returns

    ★½

  • Edge of the Axe

    ★★½

  • Paradise Alley

    ★★★

  • Christine

    ★★★★½

  • Into the Blue

    ★★★

  • Blue Crush

    ★★★

  • City Under Siege

    ★★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Alone in the Dark

    ★★★½

  • Assassination

    ★★

  • Rapid Fire

    ★★★½

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Blood for Dracula

    ★★★★

  • Sorority Row

    ★★★½

  • Rambo: Last Blood

    ★★★½

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★