• Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Happily

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★

  • Evangelion: 3.0+1.0 Thrice Upon a Time

    ★★★★½

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★½

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★½

  • Soul

    ★★★★½

  • The SpongeBob Movie: Sponge on the Run

    ½

  • Jim Jefferies: Intolerant

    ★★★

  • The Rise And Fall Of Shem Tov Heavy

    ★★★★½

  • Eurovision Song Contest: The Story of Fire Saga

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★★

  • A Whisker Away

    ★★★½

  • Jo Koy: In His Elements

    ★½

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★★★★

  • Hannah Gadsby: Douglas

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★½

  • Unorthodox

    ★★★★

  • Feels Good Man

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Ronny Chieng: Asian Comedian Destroys America!

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★½

  • The Devil Next Door

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Incitement

    ★★★★

  • The Two Popes

    ★★★★

  • The Kingmaker

    ★★★★★

  • Joel Mchale: Live from Pyongyang

    ★★★★

  • Iron Fists and Kung Fu Kicks

    ★★★

  • Rocko's Modern Life: Static Cling

    ★★★★

  • Invader ZIM: Enter the Florpus

    ★★★★½

  • Mossad

    ★★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★½

  • Parasite

    ★★★★★

  • Rocketman

    ★★★★½

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Raising Buchanan

    ★★★★

  • Our Planet

    ★★★★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • Ken Jeong: You Complete Me, Ho

    ★½

  • Fyre

    ★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★

  • Aggretsuko: We Wish You a Metal Christmas

    ★★★★

  • Springsteen On Broadway

    ★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • What We Left Behind: Looking Back at Star Trek: Deep Space Nine

    ★★★★

  • Quincy

    ★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★★

  • Jim Jefferies: This Is Me Now

    ★★★★½

  • Hannah Gadsby: Nanette

    ★★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Deadpool 2

    ★★★★

  • John Mulaney: Kid Gorgeous at Radio City

    ★★★★

  • Bao

    ★★★★½

  • Elvis Presley: The Searcher

    ★★★★

  • Bushworld Adventures

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★½

  • Chris Rock: Tamborine

    ★★★★

  • Black Panther

    ★★★½

  • A Futile and Stupid Gesture

    ★★★½

  • Generation Wealth

    ★★★½

  • Searching

    ★★★★½

  • Devilman Crybaby

    ★★★★½

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★½

  • Paddington 2

    ★★★★

  • Coco

    ★★★★

  • Blade Runner 2049

    ★★★★