isabella has logged 13 entries for films during January 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Miss Americana

Miss Americana

2020
×
★★★★★
Edit this entry  
25
1917

1917

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Marriage Story

Marriage Story

2019
×
★★★★
Edit this entry  
22
Friends with Benefits

Friends with Benefits

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Irishman

The Irishman

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Bombshell

Bombshell

2019
×
Read the review Edit this entry  
18
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
My Mom is a Character 3

My Mom is a Character 3

2019
×
★★★★
Edit this entry  
11
Death Wish

Death Wish

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
11
About Time

About Time

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Joker

Joker

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry