Ben79 has logged 15 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Moon

Moon

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Southbound

Southbound

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
ABCs of Death 2

ABCs of Death 2

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
The Ritual

The Ritual

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
I Kill Giants

I Kill Giants

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Die Hard: With a Vengeance

Die Hard: With a Vengeance

1995
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Die Hard 2

Die Hard 2

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Die Hard

Die Hard

1988
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
RoboCop

RoboCop

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Tenacious D in The Pick of Destiny

Tenacious D in The Pick of Destiny

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Superman Returns

Superman Returns

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
1922

1922

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Pan's Labyrinth

Pan's Labyrinth

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry