• The Good, The Bart, and The Loki

    ★★½

  • Loki

    ★★★★

  • Norbit

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★

  • The Raid

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★

  • Due Date

    ★★½

  • Yes Man

    ★★★

  • North by Northwest

    ★★★★

  • Memento

    ★★★★

  • The Lion King 1½

    ★★★½

  • Lake Mungo

    ½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • Garfield: A Tail of Two Kitties

    ★★½

  • You Cannot Kill David Arquette

    ★★★½

  • 101 Dalmatians

    ★★½

  • Gemini Man

    ★★½