Bryn has logged 12 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Game Night

Game Night

2018
×
★★★½
Edit this entry  
18
Public Enemies

Public Enemies

2009
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Exodus: Gods and Kings

Exodus: Gods and Kings

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
16
No Country for Old Men

No Country for Old Men

2007
×
★★★★½
Edit this entry  
15
Woodstock

Woodstock

1970
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Prometheus

Prometheus

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
My Bloody Valentine

My Bloody Valentine

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Big Lebowski

The Big Lebowski

1998
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Rush

Rush

1991
×
★★
Read the review Edit this entry  
03
Wolf

Wolf

1994
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Walk Hard: The Dewey Cox Story

Walk Hard: The Dewey Cox Story

2007
×
★★★★
Edit this entry  
01
Hell Night

Hell Night

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry