• Save Ralph

  • Malcolm & Marie

    ★★★★

  • Stuck Apart

    ★★★★★

  • Ethos

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • In My Room

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

    ★★★½

  • Extraction

    ★★★

  • Unorthodox

    ★★★

  • The Social Dilemma

  • Comidark Films 2: The Pawn

    ★★★

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★★½

  • The Way We Are

    ★★★½

  • Little Women

    ★★★½

  • The Fall

    ★★

  • You've Got Murder

    ★★★★★

  • Comidark Films: The Getaway

    ★★★★

  • Comidark Films: In Between

    ★★★

  • Karakomik Filmler

    ★★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★½

  • Babyteeth

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★½

  • Marriage Story

    ★★½

  • Nimic

  • Vivarium

    ★★★★

  • Villa Empain

  • Anima

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★½

  • Olla

    ★★★

  • Chernobyl

  • Avengers: Endgame

  • Us

    ★★★★

  • The Golden Glove

    ★★★★★

  • Take Me Somewhere Nice

    ★★★

  • Breakwater

  • One Love

    ★★★½

  • The Grand Bizarre

  • Gulyabani

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp

  • The Wild Pear Tree

    ★★★★

  • Burning

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • This Magnificent Cake!

    ★★★

  • Border

    ★★

  • Avengers: Infinity War

  • I Don’t Believe In You But Then There Is Gravity

  • Ricky Gervais: Humanity

    ★★★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Hadi Be Oğlum

  • Stranger in My Pocket

    ★★★½

  • Mortal World

    ★★★★★

  • Butterflies

    ★★★★½

  • Pity

    ★★★

  • Maze Runner: The Death Cure

  • Arif V 216

    ★★★★

  • Phantom Thread

    ★★★

  • Virus Tropical

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★

  • Dunkirk

    ★★½

  • 12 Feet Deep

  • Loving Vincent

  • In the Fade

    ★★★★

  • Good Time

    ★★★½

  • Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales

  • The Killing of a Sacred Deer

    ★★★½

  • Okja

    ★★★★

  • Get Out

    ★★★★