• Squid Game

  • Dune

    ★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Titane

    ★★★

  • The Velvet Underground

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★½

  • The Touch of the Master's Hand

    ★★★

  • Like the Ones I Used to Know

    ★★★½

  • The Criminals

    ★★★★

  • Holidate

    ★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★½

  • Rebecca

    ★★½

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

  • The Boys in the Band

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Enola Holmes

    ★★★

  • On the Rocks

    ★★★

  • We Are Who We Are

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★

  • Nomadland

    ★★★½

  • Unpregnant

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★★½

  • You Wouldn’t Understand

    ★★★★½

  • After We Collided

  • The Unseen River

    ★★★★½

  • i ran from it and was still in it

    ★★★½

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • Doublespeak

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★★

  • Jeffrey Epstein: Filthy Rich

    ★½

  • Hannah Gadsby: Douglas

  • Have a Good Trip: Adventures in Psychedelics

  • New York New York

  • The Half of It

    ★★★

  • A Parks and Recreation Special

  • Middleditch & Schwartz

  • The Last Dance

    ★★★★½

  • Tigertail

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Shiva Baby

    ★★★★

  • Marc Maron: End Times Fun

    ★★★½

  • All the Bright Places

    ★★

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Pete Davidson: Alive from New York

    ★★★½

  • Onward

    ★★★

  • Emma.

    ★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★½

  • The Father

    ★★★★

  • Disclosure

  • Horse Girl

    ★★★

  • Minari

    ★★★★

  • Palm Springs

  • Possessor

    ★★★½

  • The Nowhere Inn

  • Promising Young Woman

    ★★

  • Shirley

    ★★★

  • Never Rarely Sometimes Always

    ★★★★

  • Boys State

  • John Mulaney & The Sack Lunch Bunch

    ★★★

  • 6 Underground

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★★★

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★

  • Iliza Shlesinger: Unveiled

    ★★★

  • Let It Snow

    ★★