• Monsters, Inc.

    ★★★★½

  • Fullmetal Alchemist: Brotherhood

    ★★★★

  • Over the Garden Wall

    ★★★★½

  • Ping Pong the Animation

    ★★★★½

  • Monster

    ★★★★★

  • A Silent Voice

    ★★★★½

  • Neon Genesis Evangelion: The End of Evangelion

    ★★★

  • Neon Genesis Evangelion

    ★★★½

  • My Hero Academia: Heroes Rising

    ★★★½

  • Horimiya

    ★★★★

  • Brodyquest

    ★★★★

  • One Flew Over the Cuckoo's Nest

    ★★★★½

  • Death Note

    ★★★★½

  • Wolf Children

    ★★★

  • Akira

    ★★½

  • My Hero Academia: Two Heroes

    ★★½

  • A Trip to the Moon

    ★★★★

  • The Tatami Galaxy

    ★★★★★