• Super 8

    ★★★

  • The Hangover Part II

    ★★½

  • Drive

    ★★★½

  • Fast Five

    ★★★★

  • The Social Network

    ★★★★★

  • (500) Days of Summer

    ★★★★★

  • The Hangover

    ★★★

  • Fast & Furious

    ★★

  • Juno

    ★★★★

  • Zodiac

    ★★★★½

  • The Fast and the Furious: Tokyo Drift

    ★★★★

  • Crash

  • Eternal Sunshine of the Spotless Mind

    ★★★½

  • Dawn of the Dead

    ★★★

  • The Lord of the Rings: The Return of the King

    ★★★★★

  • Lost in Translation

    ★★★★½

  • 2 Fast 2 Furious

    ★★

  • The Lord of the Rings: The Two Towers

    ★★★★★

  • The Lord of the Rings: The Fellowship of the Ring

    ★★★★½

  • The Fast and the Furious

    ★★★★

  • Shakespeare in Love

  • Good Will Hunting

    ★★★½

  • The Shawshank Redemption

    ★★★★

  • My Neighbor Totoro

    ★★★½

  • Back to the Future

    ★★★½

  • The Breakfast Club

    ★★