• Spree

  • Parasite

    ★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★½

  • Why Him?

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★½

  • Moana

    ★★★

  • 20th Century Women

    ★★★★★

  • American Anarchist

  • American Honey

    ★★★★½

  • Tabloid Vivant

    ★★★★★

  • Weiner

    ★★★★

  • Captain Fantastic

    ★★½

  • The Hateful Eight

    ★★½

  • Chi-Raq

    ★★★

  • Bone Tomahawk

    ★★★½

  • Black Mass

    ★★★

  • The Search for Freedom

    ★★★

  • Green Room

    ★★★★★

  • Slow West

    ★★★

  • Queen of Earth

    ★★★★

  • Shrew's Nest

    ★★½

  • Listen Up Philip

    ★★½

  • House of Manson

    ★★

  • The Tale of the Princess Kaguya

    ★★★½

  • The Dirties

    ★★★

  • Tracks

    ★★★½

  • Drinking Buddies

    ★★★★

  • Upstream Color

    ★★★★

  • Enjoy Poverty

    ★★★★★

  • Oldboy

    ★★★★½

  • Waking Life

    ★★★★

  • Slacker

    ★★★

  • Burden of Dreams

    ★★★★★

  • Harold and Maude

    ★★★★½