• Number Seventeen

    ★★½

  • The Heiress

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Antrum

    ★★½

  • The Roman Springs on Mrs. Stone

    ★★★

  • What Really Happened to Baby Jane

    ★★★

  • Always on Sunday

    ★★½

  • What Happened Was...

    ★★★★★

  • Swamp Thing

    ★★½

  • The Incredibly Strange Creatures Who Stopped Living and Became Mixed-Up Zombies!!?

  • Vibes

    ★★★½

  • Batman

    ★★★

  • Something to Remember

    ★★★★

  • The Con Is On

  • The Recall

  • Righteous Villains

    ½

  • Tord and Tord

    ★★★★

  • The Humanity Bureau

    ★½