• The Haunting of Bly Manor

    ★★★★

  • Blood and Black Lace

    ★★★★½

  • Eternals

    ★★★★

  • The Bourne Identity

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★★

  • 3 from Hell

    ★★½

  • Carnage

    ★★★★

  • Encounter

    ★★★★

  • I Spit on Your Grave

    ½

  • Roald Dahl's The Witches

    ★★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★★

  • Threshold

    ★★★½

  • The Haunting of Hill House

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Locke

    ★★★★

  • Filth

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½