• The Big Gundown

    ★★★★

  • My Name Is Pecos

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Massacre Time

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • High Plains Drifter

    ★★★

  • Ted Lasso: The Missing Christmas Mustache

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★½

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Thunderbolt and Lightfoot

    ★★★

  • Spirited Away

    ★★★★½

  • The Daytrippers

    ★★★½

  • Jagged

    ★★★

  • The Jesus Music

    ★★★★

  • Mission: Impossible

    ★★★½

  • Ride with the Devil

    ★★★★

  • General Idi Amin Dada

    ★★★½