fatima has logged 11 entries for films during October 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Black Mirror: Be Right Back

Black Mirror: Be Right Back

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★
Edit this entry  
27
Candyman

Candyman

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
House

House

1977
×
Edit this entry  
20
After We Fell

After We Fell

2021
×
½
Read the review Edit this entry  
19
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★
Edit this entry  
08
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Kill Bill: Vol. 2

Kill Bill: Vol. 2

2004
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
06
50/50

50/50

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Squid Game

Squid Game

2021
×
★★★★
Edit this entry  
03
American Beauty

American Beauty

1999
×
★★★½
Edit this entry