Natisfea has logged 23 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Hang 'em High

Hang 'em High

1968
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Out There

Out There

1995
×
Read the review Edit this entry  
27
Zenon: The Zequel

Zenon: The Zequel

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Death Race

Death Race

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Chairman of the Board

Chairman of the Board

1998
×
½
Read the review Edit this entry  
21
The TV Set

The TV Set

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Zenon: Girl of the 21st Century

Zenon: Girl of the 21st Century

1999
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
He's Just Not That Into You

He's Just Not That Into You

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Gremlins

Gremlins

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Susie Q

Susie Q

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Kate

Kate

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Jackass Number Two

Jackass Number Two

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Alita: Battle Angel

Alita: Battle Angel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Jackass: The Movie

Jackass: The Movie

2002
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
The Matrix

The Matrix

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
The Day the Earth Stood Still

The Day the Earth Stood Still

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
Constantine

Constantine

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Major League

Major League

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Tom’s Treasure Hunt

Tom’s Treasure Hunt

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Double Impact

Double Impact

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry