• Bill & Ted's Bogus Journey

    ★★★★

  • Bill & Ted's Excellent Adventure

    ★★★★

  • Entering Red

    ★★★★★

  • Pocong Mandi Goyang Pinggul

    ½

  • First Point

    ★★

  • Pawn Sacrifice

    ★★★★

  • The Girl from the Naked Eye

    ½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★½

  • Star Wars: Episode I - The Phantom Menace

    ★★★½

  • Ricochet

    ★★★

  • Mr. Mom

    ★★★★

  • Bumblebee

    ★★★★

  • Earth vs. the Spider

    ★★★

  • 9to5: Days in Porn

    ★★★

  • Hardcore to Horror

    ★★

  • X-Rated 2: The Greatest Adult Stars of All-Time

    ★★½

  • Porn: Business of Pleasure

    ★★★

  • The Making of Requiem for a Dream

    ★★★