Marqus has logged 25 entries for films during September 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Venom

Venom

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
X-Men: The Last Stand

X-Men: The Last Stand

2006
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Quantum of Solace

Quantum of Solace

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Dear Evan Hansen

Dear Evan Hansen

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
Blue Bayou

Blue Bayou

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Eyes of Tammy Faye

The Eyes of Tammy Faye

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
X2

X2

2003
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Baby Boy

Baby Boy

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
X-Men

X-Men

2000
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Day the Earth Stood Still

The Day the Earth Stood Still

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Any Given Sunday

Any Given Sunday

1999
×
★★
Read the review Edit this entry  
19
Kate

Kate

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Cry Macho

Cry Macho

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
17
Sully

Sully

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
United 93

United 93

2006
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Malignant

Malignant

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
9/11: Inside the President's War Room

9/11: Inside the President's War Room

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Gran Torino

Gran Torino

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Candyman

Candyman

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Vacation Friends

Vacation Friends

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Candyman

Candyman

1992
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
CODA

CODA

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry