• A Creepshow Holiday Special

    ★★½

  • A Creepshow Animated Special

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Soul

    ★★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Host

    ★★★½

  • 8:46

    ★★★★

  • Jazzberry

    ★★

  • Catatonic

  • Skull

    ★★

  • The Wanting Mare

    ★★★★½

  • Gabby!

    ★★★

  • Little Willy

    ★★★

  • Compartmentalization Storage Facility

    ★★½

  • His & Herzog

    ★★★

  • La Sirena

    ★★★½

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Live Forever

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • The Social Dilemma

    ★★★

  • Save Yourselves!

    ★★★★

  • Possessor

    ★★★★½

  • Jumbo

    ★★★

  • His House

    ★★★★½

  • Beauty Juice

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★★

  • The Haunted Swordsman

    ★★★★½

  • Conspiracy Cruise

    ★★★★

  • VHYes

    ★★½

  • The Mortuary Collection

    ★★★½

  • Fatale Collective: Bleed

  • Climate of the Hunter

    ★★★½

  • Wrinkles the Clown

    ★★½

  • 3 from Hell

    ★★★½

  • Friend of a Friend

  • The Beach House

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Color Out of Space

    ★★★½

  • Sound of Metal

    ★★★★

  • The Platform

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • La Llorona

    ★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Haunt

    ★★★

  • Ready or Not

    ★★½

  • Crawl

    ★★½

  • Midsommar

    ★★★★½

  • Attack of the Demons

    ★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★★

  • Parasite

    ★★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Deerskin

    ★★★½

  • Bacurau

    ★★★★½

  • The Dead Don't Die

    ★★★★

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★½

  • Bliss

    ★★★

  • After Midnight

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★

  • Pet Sematary

    ★½

  • Us

    ★★★★

  • Extra Ordinary

    ★★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★★

  • Daniel Isn't Real

    ★★½

  • The Death of Dick Long

    ★★★½

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Koko-di Koko-da

    ★★★★

  • The Lodge

    ★★½

  • Honey Boy

    ★★★★