• The Virgin Spring

    ★★★★½

  • Short Night of Glass Dolls

    ★★★★½

  • O-Bi, O-Ba: The End of Civilization

    ★★★★

  • The Evil Within

    ★★★½

  • Blended

    ★★★½

  • The Adventures of Ichabod and Mr. Toad

    ★★★½

  • Death Bed: The Bed That Eats

    ★★★★

  • Scream 2

    ★★★

  • Paranormal Activity

    ★★★★½

  • The Cabinet of Dr. Caligari

    ★★★★★

  • Exhumed

    ★★★

  • Django Unchained

    ★★★

  • The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn Treader

    ★★

  • Saw III

    ★★½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★

  • The Simpsons Couch Gag (You're Next)

    ★★★½

  • Wood Job!

    ★★★½

  • The Emperor's Naked Army Marches On

    ★★★★★