• Deep Blue Sea 3

    ★★

  • Proximity

    ★★★★

  • An English Haunting

    ★★★

  • The Hunt

    ★★★★★

  • The Invisible Man

    ★★★★

  • Brahms: The Boy II

  • Bone Breaker

    ★★

  • Black Christmas

    ★★★

  • My Adventures with Santa

    ★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★

  • Code 8

    ★★★★

  • Butt Boy

    ★★★

  • Sea Fever

    ★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★★

  • The Wretched

    ★★★★

  • The Deeper You Dig

    ★★★★

  • Child's Play

    ★★★★★

  • Ma

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • Aladdin

    ★★★★★

  • Come to Daddy

    ★★★

  • Snatchers

    ★★★★

  • I See You

    ★★★★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★★

  • Darlin'

    ★★★

  • Tales from the Lodge

    ★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★★

  • Little Monsters

    ★★★★★

  • Escape Room

    ★★★★

  • Halloween at Aunt Ethel's

    ★★

  • The Axiom

    ★★★★

  • Lake Michigan Monster

    ★★

  • Greta

    ★★★

  • He's Out There

    ★★★★

  • The Cleaning Lady

    ★★★

  • The Happytime Murders

    ★★★

  • The Isle

    ★★

  • Rock, Paper, Scissors

    ★★★★

  • Better Watch Out

    ★★★★

  • Dark Signal

    ★★★

  • The Neon Demon

    ★★★★★

  • Zootopia

    ★★★★

  • Howl

    ★★★★★

  • Visions

    ★★★★★

  • Intruders

    ★★★

  • Delirium

  • Anarchy Parlor

    ★★★★

  • Sharktopus vs. Pteracuda

    ★★★

  • Haunt

    ★★★

  • What We Do in the Shadows

    ★★★★

  • Stalled

    ★★★

  • Bait

    ★★★

  • Stitches

    ★★★★

  • Zombie Ass: Toilet of the Dead

    ★★★★

  • You're Next

    ★★★★

  • The Witches of Oz

    ★★★★★

  • Hobo with a Shotgun

    ★★★★★

  • Deadly Detour

    ★★★

  • The Roommate

    ★★★

  • Dead Awake

    ★★

  • The Maze

    ★★★

  • A Horrible Way to Die

    ★★★

  • I Saw the Devil

    ★★★★★

  • A Serbian Film

    ★★★★

  • Legion

    ★★★★

  • After.Life

    ★★★★★

  • Pandorum

    ★★★★★

  • Poker Run

    ★★

  • Shark in Venice

    ★★★

  • Oppai Chanbara: Striptease Samurai Squad

    ★★★

  • The Lodge

    ★★