Bobby has logged 42 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hunter Hunter

Hunter Hunter

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Soul

Soul

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Wonder Woman 1984

Wonder Woman 1984

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
The Midnight Sky

The Midnight Sky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Freaky

Freaky

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Another Round

Another Round

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Nest

The Nest

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Sound of Metal

Sound of Metal

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Dirties

The Dirties

2013
×
★★★½
Edit this entry  
18
The Kid Detective

The Kid Detective

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Let Them All Talk

Let Them All Talk

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Black Bear

Black Bear

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Tenet

Tenet

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
On the Rocks

On the Rocks

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Possessor

Possessor

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Love and Monsters

Love and Monsters

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Wolf of Snow Hollow

The Wolf of Snow Hollow

2020
×
Read the review Edit this entry  
07
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Rental

The Rental

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Greyhound

Greyhound

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Palm Springs

Palm Springs

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
TFW No GF

TFW No GF

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Contagion

Contagion

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Extraction

Extraction

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Bad Education

Bad Education

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Sea Fever

Sea Fever

2019
×
Read the review Edit this entry  
04
Moneyball

Moneyball

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Color Out of Space

Color Out of Space

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Underwater

Underwater

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Platform

The Platform

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Hunt

The Hunt

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Way Back

The Way Back

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
The Invisible Man

The Invisible Man

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Onward

Onward

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Shaun of the Dead

Shaun of the Dead

2004
×
Read the review Edit this entry  
06
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Godzilla: King of the Monsters

Godzilla: King of the Monsters

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Terminator: Dark Fate

Terminator: Dark Fate

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
1917

1917

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry