Bob has logged 24 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Amsterdamned

Amsterdamned

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Saturday the 14th Strikes Back

Saturday the 14th Strikes Back

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Saturday the 14th

Saturday the 14th

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Tyrel

Tyrel

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Us

Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Bronson

Bronson

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
BMX Bandits

BMX Bandits

1983
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Murder-Rock: Dancing Death

Murder-Rock: Dancing Death

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Bloody New Year

Bloody New Year

1987
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Friday the 13th Part VII: The New Blood

Friday the 13th Part VII: The New Blood

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Hitchcock/Truffaut

Hitchcock/Truffaut

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Alt-Right: Age of Rage

Alt-Right: Age of Rage

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Wacko

Wacko

1982
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Mausoleum

Mausoleum

1983
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Puppet Master: The Littlest Reich

Puppet Master: The Littlest Reich

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Behind the Curve

Behind the Curve

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The White Ribbon

The White Ribbon

2009
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Favourite

The Favourite

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
2019: After the Fall of New York

2019: After the Fall of New York

1983
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Escape from New York

Escape from New York

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Climax

Climax

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Savage Streets

Savage Streets

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
976-EVIL

976-EVIL

1988
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Madhouse

Madhouse

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry