• Bad Trip

    ★★★

  • Can't Get You Out of My Head

    ★★★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★½

  • Crack: Cocaine, Corruption & Conspiracy

    ★★★½

  • Pretend It's a City

    ★★★

  • Audrey

  • Mank

    ★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★½

  • Rebecca

  • Soul

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

  • Made You Look: A True Story About Fake Art

    ★★★½

  • Best Wishes, Warmest Regards: A Schitt's Creek Farewell

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★

  • The 7th Annual Live 'On Cinema' Oscar Special

    ★★★★

  • McMillion$

    ★★★½

  • Killer Inside: The Mind of Aaron Hernandez

    ★★½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★

  • Bombshell

    ★★½

  • Peckinpah Suite

    ★★★½

  • The Gentlemen

    ★★★

  • The Irishman: In Conversation

    ★★★½

  • The Good Liar

    ★★★

  • The Booksellers

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • Bikram: Yogi, Guru, Predator

    ★★★

  • Bill Burr: Paper Tiger

    ★★★★½

  • Dolemite Is My Name

    ★★½

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Joker

    ★★½

  • Uncut Gems

    ★½

  • Marriage Story

    ★½

  • A Rainy Day in New York

    ★★

  • Anima

    ★★★½

  • Deadwood: The Movie

    ★★★★½

  • Domino

    ★★½

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Parasite

    ★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★

  • The Intruder

    ★★★

  • Anthony Jeselnik: Fire in the Maternity Ward

    ★★★½

  • Dumbo

    ★★

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Lorena

    ★★★★

  • Varda by Agnès

    ★★★½

  • John Ford: The Man Who Invented America

    ★★★½

  • The Report

    ★★★

  • Honey Boy

    ★★★

  • The Amazing Johnathan Documentary

    ★★½

  • Fyre

    ★★★★

  • Fyre Fraud

    ★★★★

  • The ABC Murders

    ★★★

  • After Porn Ends 3

    ★★

  • Ron White: If You Quit Listening, I'll Shut Up

    ★★★★

  • Joe Rogan: Strange Times

    ★★★½

  • The Ghost of Peter Sellers

    ★★★

  • Friedkin Uncut

    ★★★½

  • What She Said: The Art of Pauline Kael

    ★★★½

  • They'll Love Me When I'm Dead

    ★★★★½

  • The Other Side of the Wind

    ★★★★

  • The Great Buster: A Celebration

    ★★★★

  • The Favourite

    ★★½

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★

  • A Simple Favor

    ★★½

  • Roma