• Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Wonder Woman 1984

  • Holidate

  • The Princess Switch

    ★★

  • The Grinch

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Paddington

    ★★★★★

  • Drumline

    ★★★½

  • Bring It On

    ★★★½

  • Drop Dead Gorgeous

    ★½

  • You've Got Mail

    ★★★★★

  • The Mask of Zorro

    ★★★★

  • Can't Hardly Wait

    ★★★★

  • Jingle All the Way

  • City Slickers II: The Legend of Curly's Gold

    ★★★★

  • Hook

    ★★★★★

  • City Slickers

    ★★★★

  • Die Hard

    ★★★★★

  • Highlander