• Godzilla vs. Kong

  • The Great Muppet Caper

    ★★★★

  • Big Night

    ★★★★★

  • Pretty Woman

    ★★★

  • She's the Man

    ★★½

  • Kong: Skull Island

    ★★★

  • Drop Dead Gorgeous

    ★½

  • Drumline

    ★★★½

  • Barb and Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • Bring It On

    ★★★½

  • Hook

    ★★★★★

  • Love, Simon

    ★★★★

  • The Mask of Zorro

    ★★★★

  • Paddington 2

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • Paddington

    ★★★★★

  • Highlander

  • Jingle All the Way