Boston has logged 14 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Intolerance: Love's Struggle Throughout the Ages

Intolerance: Love's Struggle Throughout the Ages

1916
×
★★★★½
Edit this entry  
23
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
Read the review Edit this entry  
23
Okja

Okja

2017
×
★★★★½
Edit this entry  
17
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★
Edit this entry  
16
Straight Outta Compton

Straight Outta Compton

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
I Lost My Body

I Lost My Body

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
For Sama

For Sama

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
12 Angry Men

12 Angry Men

1957
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
How to Train Your Dragon: The Hidden World

How to Train Your Dragon: The Hidden World

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Lion King

The Lion King

2019
×
½
Read the review Edit this entry  
02
Parasite

Parasite

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Cool Cat Kids Superhero

Cool Cat Kids Superhero

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Honeyland

Honeyland

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry